КОНСПЕКТИ
Про те, як створювати контент, що змінює світ на краще, – у практичних рекомендаціях провідних міжнародних експертів аудіовізуальної індустрії
Освітньої платформи
PITCH UA
З 2019 року конкурс соціально вагомого контенту PITCH UA збирає найкреативніших українських виробників аудіовізуального продукту різноманітних форматів і жанрів. А тепер ком'юніті PITCH UA стає ще більшим і міцнішим, адже організатори проекту запустили нову ініціативу: безкоштовну освітню платформу, спікери якої – всесвітньо знані режисери, продюсери, сценаристи, шоуранери, які не в теорії, а на практиці знають, як найкращим чином інтегрувати соціально вагомі теми у кіно, на ТБ й у діджитал-сегменті, та готові поділитися своїм досвідом із українськими колегами.
Організатором Освітньої платформи PITCH UA є медіаконсалтингова компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки Проекту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України.
«Завдяки Освітній платформі ми прагнемо розширити аудиторію PITCH UA і надати можливість отримувати знання не лише тим, хто пройшов відбір чи переміг у конкурсі, а й усім, хто хоче створювати якісний контент, що здатен змінювати світ довкола».

Віра Костенко-Кузнецова,
контент-директорка, заступниця керівниці TCA (USAID)
«Не маю жодних сумнівів, що запуск Освітньої платформи PITCH UA буде гарно сприйнятий нашими українськими колегами: це може стати для них місцем зустрічі з однодумцями, джерелом натхнення для нових проектів, майданчиком для знайомства з визнаними іноземними практиками та професійного зростання».

Катерина Удут,
директорка MRM
Освітня платформа PITCH UA діятиме на постійній основі – впродовж року заплановано низку онлайн-подій за участі відомих міжнародних фахівців аудіовізуальної індустрії, які співпрацюють з провідними світовими медіа- й кінокомпаніями та мають багаторічний досвід у створенні успішного контенту. Тематично заходи проекту охоплять найрізноманітніші напрямки аудіовізуальної індустрії і стануть у нагоді усім, хто причетний до створення контенту для різних майданчиків.

Аби бути в курсі усіх новин і анонсів, підписуйтесь на офіційну Facebook-сторінку Освітньої платформи PITCH UA. А також – додавайте у закладки цей спецпроект MBR, адже саме тут ми конспектуватимемо й збиратимемо для вас ключові тези усіх майстер-класів.
Більше про Платформу читайте на сайті:
Освітня платформа PITCH UA
У співпраці з
За підтримки
Організатор

Редактори спецпроекту:
Анна Давидова, Анастасія Рахманіна
Дизайн та ілюстрування: Андрій Поліщук, Даша Пушечнікова
Літературний редактор: Марина Дерська